Regulowanie należności za przetrzymanie książek

Przypominamy, że przetrzymanie książek – zarówno w Wypożyczalni, jak i w Czytelni Ogólnej – pociąga za sobą naliczanie opłat przez system biblioteczny oraz zablokowanie możliwości rezerwacji książek on-line (w Wypożyczalni 20 groszy za dzień zwłoki za każdą książkę, w Czytelni Ogólnej odpowiednio 1 zł)

W przypadku, gdy zaistnieje potrzeba przedłużenia terminu zwrotu, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny – jeśli tylko jest to możliwe, dokonamy prolongaty o kolejne 2 tygodnie.

Zaległe opłaty za nieterminowy zwrot materiałów bibliotecznych można uregulować z wykorzystaniem bankowości elektronicznej, na konto PANS w Jarosławiu: 48 1500 1634 1216 3002 5345 0000
(w tytule przelewu prosimy wpisać „opłata za przetrzymanie książek + numer albumu”).
Potwierdzenie uiszczenia opłaty można okazać bibliotekarzowi w Wypożyczalni lub przesłać skan na adres biblioteka@pwste.edu.pl

Zachęcamy do korzystania z wrzutni automatycznej, która znajduje się przy wejściu do budynku i pozwala na zwrot książek również poza godzinami pracy Biblioteki.

Wypożyczalnia – tel. 16 624 40 86 (lub wypozyczalnia@pwste.edu.pl)
Czytelnia Ogólna – nr tel. 16 624 40 83 (lub czytelnia@pwste.edu.pl)