Pomoc zdalna dla studentów

Możliwość zamówienia zestawienia tematycznego

Przypominamy, że Biblioteka będzie zamknięta dla czytelników do 29 listopada 2020 r., zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 6 listopada 2020 r. (Dz.U. z 6 listopada 2020 r. poz. 1972), dotyczącym ograniczeń związanych ze stanem epidemii.

Chcąc złagodzić niedogodności z tym związane uruchamiamy pomoc zdalną dla studentów poszukujących publikacji potrzebnych do pisania prac dyplomowych lub do innych celów naukowych.

Publikacje będą udostępniane po otwarciu bibliotek.

Zainteresowane osoby prosimy o zalogowanie się do usługi Microsoft 365 (konto indywidualne w domenie PWSTE w Jarosławiu) i wypełnienie poniższego formularza:

Dodatkowe informacje można uzyskać pod adresem inf-nauk@pwste.edu.pl lub telefonicznie 16 624-40-83, 16 624-40-82 w godz. w godz. 8.30-14.30.

Zestawienia bibliograficzne będą realizowane w oparciu o zbiory Biblioteki PWSTE w Jarosławiu, bazy BN, Nukat lub Karo.